Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren MULTI EŞYA; temiz gıda hareketi !

Şehir hayatı, gıda üretiminin nasıl yapıldığını unutan bir insanlık yaratma yolunda ilerliyor. Kırsal alandan şehirlere göçe zorlanan üretici kesimin bıraktığı üretim alanını, artan gıda ihtiyacını sanayi kuruluşları sayesinde mekanize, hızlı hasat edilebilecek, kimyasal girdinin sürekli kullanıldığı konvansiyonel tarım dolduruyor. 

Gıda güvenliğini sağlamak, en azından belli ürünleri yine "eskisi gibi" kendimizin üretmesinin doğru olduğunu düşünüyoruz.

İşlenmiş gıdalardan, tohumlardan kaçınarak sağlığa faydalı ürünler üretmeniz amacıyla ticari faaliyetlerimizi düzenliyoruz. Besin değeri düşük gıda yerine, kendi ürettiğiniz, saf gıdaların temiz ve sürdürülebilir üretimi desteklemekle eş anlamlı olmasını destekliyoruz.

İşte Multiesya bu amaçla e-ticaret sitesi olarak Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir.

ŞİRKETİMİZE AİT DİĞER İNTERNET SİTELERİ:

FİŞ JENERATÖR: 2016 yılında kurulan ilk e-ticaret sitemizdir. Güç ürünleri, deniz motorları, yapı makineleri, tarım makineleri, yenilenebilir enerji, ölçümleme cihazları ana kategorilerinde yaklaşık 3000 adet ürünün satışı gerçekleştirmektedir.

BATI MARİNE: Haziran 2018'de kuruldu. Ana odaklandığı alan deniz motorları ve botlardır. Bu sitemizde de yaklaşık 1500 adet ürün bulunmaktadır.

ZİRAİ İŞLER: Nisan 2016 yılında, fisjenerator.com da satılan ürünlerin tanıtımı amacıyla kurulmuş bir haber sitesidir.

ÇİM ROBOTU: Husqvarna Automower akıllı robotik çim biçme makinelerini daha iyi tanıtmak amacıyla kurduğumuz bir tanıtım sitesidir.

BATI EXPORT:Türk mallarını ihraç etmek, mikro ihracat kapsamında satış yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz bir sitedir.

BİR BAKIŞTA MULTİ EŞYA

Orjinal ve distrübitör garantili ürünler
Müşteri memnuniyetini tek odağı haline getiren anlayış
Yüksek güvenlikli 3D ödeme altyapısı
En samimi müşteri desteği
En yüksek kalitede ürün

Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle