By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Sublue Blue Nexus Havuz Temizleme RobotuSublue Blue Nexus Havuz Temizleme Robotu
  • Yeni
₺47.904,40
Dalle DZ-400/2SD Profesyonel Vakum Azotlu Paketleme MakinesiDalle DZ-400/2SD Profesyonel Vakum Azotlu Paketleme Makinesi
  • Yeni
Slider Offer Banner
Hizmetlerimiz
100% Güvenli Ödeme
100% Güvenli Ödeme
Tüm Bilgileriniz Güvenli Şekilde İşlenir
En İyiler Burada Yer Alır
En İyiler Burada Yer Alır
En İyi Markalar Bizde!
Bize Yazın!
Bize Yazın!
05321714864
%99 Aynı Gün Kargo
%99 Aynı Gün Kargo
Sipariş Verin, En Hızlı Şekilde Gönderelim
Multi Eşya'dan Al Haberi

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınızı tekrar arayın

Grifo şarap üretim makineleri, Giordano Marchetti’nin tutkusuyla elli yıl önce kuruldu. İlk başta şişeler için mantar üreten şirket tutkusu ile özel kullanıcılara veya küçük üreticilere yönelik oenolojik makineler üretme fikrini aldı.

Yüksek kaliteli mutfak geleneklerine sahip Marchetti ailesinin herkesin sofralarında sağlıklı ve doğal yemek isteyenler için yüksek kaliteli makineler üretmeye başladı. Şarap üretimi, Grifo ve onun oenolojik makineleri ve tüm ürün yelpazesi sayesinde, tamamen doğal bir işçilikle sağlıklı ve özgün nihai ürünler elde edilmesini sağladılar.

Grifo şarap üretim makineleri, Giordano Marchetti’nin tutkusuyla elli yıl önce kuruldu. İlk başta şişeler için mantar üreten şirket tutkusu ile özel kullanıcılara veya küçük üreticilere yönelik oenolojik makineler üretme fikrini aldı.

Yüksek kaliteli mutfak geleneklerine sahip Marchetti ailesinin herkesin sofralarında sağlıklı ve doğal yemek isteyenler için yüksek kaliteli makineler üretmeye başladı. Şarap üretimi, Grifo ve onun oenolojik makineleri ve tüm ürün yelpazesi sayesinde, tamamen doğal bir işçilikle sağlıklı ve özgün nihai ürünler elde edilmesini sağladılar.

Güvenilirlik, yüksek kalite, hassasiyet ile İtalya'da üretilmektedir. Üretimimiz, tüm üzüm geliştirme sürecini takip eden manuel ve otomatik makineleri içermektedir: preslemeden filtrelemeye, şişelemeye ve kapaklamaya kadar her türlü makine üretim hatlarından çıkmaktadır.

Bugün sunduğumuz makineler, son zamanlarda ürün yelpazemizi genişletmemize izin veren sürekli niteliksel ve teknolojik büyüme sürecinin bir sonucudur. Müşteri memnuniyetimizin verdiği mutlulukla, şarap üretimi için makinelerimizi meyve işlemeye uygun diğer araçlarla desteklemeye karar verdik. Taze meyve suları, elma şarabı, schnapps için bazlar, damıtıklar, likörler ve kendi seçtiğiniz hammaddelerle evinizde üretilen şuruplardır. Mutfak geleneklerine duyduğumuz derin saygıdan dolayı, doğanın gerçek ve sağlıklı gıdalarda sunduklarını dönüştürmek ve korumak için bazı kullanışlı ve yüksek kaliteli ev aletleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.